Ons Bedrijf

Superior Manufacturing Group Europe BV is nu Justrite Safety Group EMEA BV

 

Justrite Safety Group is een van ‘s werelds grootste geïntegreerde fabrikant van industriële vloermatten en droog- en schoonloopmatten. Ons doel is om kwaliteitsproducten te produceren en om continue naar innovatieve manieren te zoeken om zo onze klanten tevreden te stellen.


Familliebedrijf

De organisatie is sterk gegroeid sinds haar nederige start in 1948 als een klein familiebedrijf, met het hoofdkantoor nog steeds in Chicago gevestigd. Justrite Safety Group heeft op dit moment productiefaciliteiten in Georgia, Mississippi, Illinois en Rhode Island in de Verenigde Staten en Barendrecht in Nederland. 

Wereldwijd Distributienetwerk

Notrax® producten worden wereldwijd verkocht via ons vertrouwde distributeursnetwerk van matten experts, werkzaam in niche segmenten van ergonomie, schoonmaak & hygiëne, gezondheid & veiligheid, industriële leveranciers, installatie experts en nog meer. 

LEAN Activiteiten

Superior Manufacturing Group Europe BV, nu Justrite Safety Group EMEA BV, is opgericht in 2000 als toegangspoort naar Europa, Rusland, Scandinavië, Midden-Oosten en Afrika. Vanuit onze productiefaciliteit in Barendrecht, Nederland (8,000 vierkante meter), worden alle Notrax® producten door Justrite Safety Group EMEA geproduceerd, afgewerkt of op maat gemaakt.  Onze producten zijn altijd in voorraad en met onze ‘LEAN activiteiten’ zijn wij in staat om onze orders te verzenden binnen 24 uur, voor distributie over de hele wereld. 


Vertrouwde Notrax® Distributeurs

Wij werken nauw samen met onze Notrax® distributeurs om de matten handel te laten groeien. Dit doen wij met producttraining, door onze kennis te delen hoe de klanten geholpen kunnen worden om de beste mat te selecteren voor hun werkomgeving, als ook ter plekke bezoeken en de terugkoppeling van klanten, wat zorgt voor waardevolle informatie voor onze innovatie teams, die continue producten verbeteren of nieuwe producten ontwerpen.  


Bedrijfsstatistieken

  • Wij hebben 135 Notrax® matten altijd in voorraad, in verschillende afmetingen en kleuren.
  • Notrax® producten worden binnen 24 uur verzonden.
  • 99,98% van onze verzendingen zijn op tijd.
  • SMG Europa werkt met distributeurs in 40 landen in Europa, Oost-Europa, Rusland, Scandinavië, Azië, Midden-Oosten en Afrika.
  • Onze marketingmiddelen zijn beschikbaar in 19 talen.


Maak kennis met ons team

Management

Rene Vieveen
Executive Vice President & Managing Director
Directe nummer: +31 (0) 180 643 113
E-mailadres: rvieveen@justrite.com


Financiën

Jordy Boslooper
Financial Controller
Directe nummer: +31 (0) 180 760 620
E-mailadres: jboslooper@justrite.com

Alona Fesenko
GL Accountant EMEA
Directe nummer: +31 (0) 180 760 625
E-mailadres: afesenko@justrite.com


Rick van Bellen
GL Accountant
Directe nummer: +31 (0) 180 760 624
E-mailadres: rvanbellen@justrite.com

Leon van der Hoek
Head of HR EMEA/APAC
Directe nummer: +31 (0) 180 643 110
E-mailadres: lvanderhoek@justrite.com


Logistiek

Andre de Jong
Head of Operations
Directe nummer: +31 (0) 180 643 114
E-mailadres: adejong@justrite.com

Arjan Fase
Operations Manager
Directe nummer: +31 (0) 180 643 114
E-mailadres: afase@justrite.com

Robin Krijgsman
Quality Assurance Manager
Directe nummer: +31 (0) 180 643 119
E-mailadres: rkrijgsman@justrite.com


Wiecher Groot
Head of Supply Chain EMEA
Directe nummer: +31 (0) 180 760 610
E-mailadres: WGroot@justrite.com

Hasan Erboz
Printing Supervisor (expert)
Directe nummer: +31 (0) 180 643 126
E-mailadres: herboz@justrite.com

Remy Sieuwpersad
Production Supervisor
Directe nummer: +31 (0) 180 643 187
E-mailadres: rsieuwpersad@justrite.com


Marketing

Giselle Dirckx
Director of Marketing
Directe nummer: +31 (0) 180 643 115
E-mailadres: gdirckx@justrite.com

Caitlin McCloy
Marketing Manager
Directe nummer: +31 (0) 180 643 183
E-mailadres: cmccloy@justrite.com


Gianluca Poletto
Design Coordinator
Directe nummer: +31 (0) 180 643 129
E-mailadres: designer@notrax.com

René Weijers
Design Coordinator
Directe nummer: +31 (0) 180 643 182
E-mailadres: designer@notrax.com


Verkoop- en Klantondersteuning

Stefano Consiglio
Director of Sales EMEA
Directe nummer: +31 (0) 180 643 116
E-mailadres: movervoorde@justrite.com

Clement Vieveen
Regional Sales Manager Benelux & Southern Europe
Directe nummer: +31 (0) 180 643 118
E-mailadres: cvieveen@justrite.com

Aitana Vasutek
Account Manager
Directe nummer: +31 (0) 180 643 117
E-mailadres: avasutek@justrite.com


Mark Consterdine
Regional Sales Manager UK, Ireland
Directe nummer: +44 (0) 7575 272 377
E-mailadres: mconsterdine@justrite.com

Uday Thaker
Regional Sales Manager Middle East
Directe nummer: +971 6 526 1997
E-mailadres: uthaker@justrite.com


Clyde Corinde
Customer Support Germany, Austria & Switzerland
Directe nummer: +31 (0) 180 643 181
E-mailadres: ccorinde@justrite.com

Ebru Erdogan
Customer Support Germany, Austria & Switzerland
Directe nummer: +31 (0) 180 643 127
E-mailadres: eerdogan@justrite.com

Gabriele Kummer
Customer Support Germany, Austria & Switzerland
Directe nummer: +31 (0) 180 643 117
E-mailadres: gkummer@justrite.com



Gert-Jan Kooyman
Customer Support International Business
Directe nummer: +31 (0) 180 643 123
E-mailadres: gkooyman@justrite.com

Ajda Marusa
Customer Support Scandinavia & UK
Directe nummer: +31 (0) 180 643 188
E-mailadres: AMarusa@justrite.com

Aimee Poirel
Customer Support Southern Europe
Directe nummer: +31 (0) 180 643 128
E-mailadres: apoirel@justrite.com


Federica Parisi
Customer Support Southern Europe
Directe nummer: +31 (0) 180 643 189
E-mailadres: FParisi@justrite.com

Julien Moussiegt
Customer Support Southern Europe
Directe nummer: +31 (0) 180 643 120
E-mailadres: jmoussiegt@justrite.com


Natasja Hafkenscheid
Customer Support Eastern Europe
Directe nummer: +31 (0) 180 643 184
E-mailadres: nhafkenscheid@justrite.com

Mercy Ann T. Francia
Customer Support Middle East
Directe nummer: +971 56 509 2432
E-mailadres: mfrancia@justrite.com


Versterk ons Notrax® team

Justrite Safety Group is een van ‘s werelds grootste geïntegreerde fabrikant van  industriële vloermatten en droog- en schoonloopmatten voor professioneel gebruik. Wij zijn (licht) geobsedeerd met matten  Bent u geïnteresseerd om deel uit te maken van een dynamisch en innovatief team?